Star Trek Sonsuzluk’tan Dublajlı Teaser!

Star Trek Sonsuzluk için geri sayım sürüyor!

En uzun soluklu bilim kurgu serilerinden biri olan Star Trek serisinin yeni nesil 3. devam halkası Star Trek Sonsuzluk‘tan ardı ardına videolar gelmeye devam ediyor. Bu kez gelen video ise 30 saniyelik dublajlı bir teaser oldu.

Chris Pine‘ın canlandırdığı Kaptan Kirk, Zachary Quinto‘nun Mr. Spock, Simon Pegg‘in Scotty, Zoe Saldana‘nın Uhura ve John Cho‘nun Sulu karakterleri 3. devam halkası için geri dönerken Skydance Productions ve Paramount Pictures‘ın yapımcılığındaki filmin showrunner’ı ve yaratıcı kadrosundaki ikinci isim Hannibal’ın yaratıcısı Bryan Fuller olacak. Filmin yeni karakterleri de Idris Elba‘nın canlandırdığı seriye yeni katılan Krall ve Hollywood’un taze keşiflerindenSofia Boutela‘nın canlandırdığı ekibe yardım eden güçlü uzaylı Jaylah olacak.

Sonsuzluk’ta, Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşıyor.

Yönetmen koltuğunda Justin Lin‘in oturduğu filmin senaryosunda ise Pegg ve Doug Jung imzası var. Star Trek Sonsuzluk ülkemizde 26 Ağustos 2016 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

KAYNAK:http: //www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-75025/
                            http://www.beyazperde.com/filmler/film-215770/
2131Görünüm